TRABZON BAYBURT OTOBÜS BİLETİ

Trabzon Bayburt otobüs seferleri ve Trabzon Bayburt en ucuz otobüs bileti fiyatları.

Nereden
Nereye
Tarih
13 Temmuz 2020 Pazartesi

Trabzon -  Bayburt otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Trabzon - Bayburt otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Trabzon Bayburt arası en yakın sefer 09 Haziran 2020 Saat 01:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Trabzon şehrinden kalkacaktır. Trabzon ve Bayburt arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Trabzon Bayburt arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Bayburt Tur, Metro Turizm, Cesur Bingöl Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
143.38 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 32dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
14

TRABZON BAYBURT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm TRABZON > BAYBURT 09.06.2020 01:00 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > BAYBURT 09.06.2020 02:35 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Bayburt Tur TRABZON > BAYBURT 09.06.2020 09:30 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Bayburt Tur TRABZON > BAYBURT 09.06.2020 13:00 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Bayburt Tur TRABZON > BAYBURT 09.06.2020 14:30 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Hopa > TRABZON > BAYBURT > Silopi 09.06.2020 14:30 1+1N, 1+1 120 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Ünye > TRABZON > BAYBURT > KAHRAMANMARAŞ 09.06.2020 16:00 1+1N, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Hopa > TRABZON > BAYBURT > BATMAN 09.06.2020 17:00 1+1,, 02 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Bayburt Tur TRABZON > BAYBURT 09.06.2020 17:30 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Süzer Seyahat Bafra > TRABZON > BAYBURT > SİİRT 09.06.2020 18:50 755, 1+1 75 TL Bilet Al
Sema Turizm SAMSUN > TRABZON > BAYBURT > VAN 09.06.2020 20:30 1+1H, 1+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Hopa > TRABZON > BAYBURT > Erciş 09.06.2020 21:30 H+23, 1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > BAYBURT 09.06.2020 22:29 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Turgut Reis Bafra > TRABZON > BAYBURT > KARS 09.06.2020 23:30 H1+1, TV41 H1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al

BAYBURT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Trabzon Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzurum - Bayburt Trabzon Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Rize - Bayburt Trabzon Uzaklık: 1,546.72 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Artvin - Bayburt Trabzon Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Bingöl - Bayburt Trabzon Uzaklık: 2,347.07 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Giresun - Bayburt Trabzon Uzaklık: 2,399.02 km / Süre: 03:31 Bilet Al

TRABZON KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Bayburt Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Trabzon - Giresun Bayburt Uzaklık: 1,302.39 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Trabzon - Gümüşhane Bayburt Uzaklık: 1,323.93 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Bayburt Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Trabzon - Ordu Bayburt Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Trabzon - Erzurum Bayburt Uzaklık: 2,671.11 km / Süre: 04:08 Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Giresun Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Trabzon Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Trabzon Ordu Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 140 TL Bilet Al
Trabzon Kars Turgut Reis 150 TL Bilet Al
Trabzon Amasya Kanberoğlu Turizm 160 TL Bilet Al
Bayburt Kalkışlı En Ucuz Bayburt Biletleri
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Rize Trabzon Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Trabzon Lüks Artvin Seyahat 120 TL Bilet Al
Giresun Trabzon Lüks Artvin Seyahat 120 TL Bilet Al
Nevşehir Trabzon Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Erzurum Trabzon Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Samsun Trabzon Lüks Artvin Seyahat 140 TL Bilet Al
Amasya Trabzon Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Ağrı Trabzon Vangölü Turizm 160 TL Bilet Al
Bayburt Varışlı En Ucuz Bayburt Biletleri
Kars Bayburt Turgut Reis 120 TL Bilet Al
Giresun Bayburt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Ağrı Bayburt Vangölü Turizm 150 TL Bilet Al
Iğdır Bayburt Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 150 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Elazığ Bayburt Cesur Bingöl Seyahat 160 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 165 TL Bilet Al

TRABZON BAYBURT GÜZERGAHI

TRABZON BAYBURT YOL TARİFİ

63 m / 1 dakika: Soğuksu Cd. yönünde doğu ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

2,7 km / 3 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerine çıkın Trabzon Giresun Yolu/D010/E70 boyunca ilerleyin

19,8 km / 19 dakika: Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

9,2 km / 7 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sürmene Araklı Yolu çıkışına girin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Sürmene Araklı Yolu üzerinden düz devam edin

2,8 km / 3 dakika: Bayburt Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 1 dakika: Bayburt Cd. yönünde devam edin

46,8 km / 46 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

14,7 km / 17 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde sağa dönün

6,3 km / 11 dakika: Dümdüz ilerleyin

10,4 km / 12 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde sola dönün

3,7 km / 4 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,9 km / 2 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu girin

7,1 km / 7 dakika: Aydıntepe Yolu yönünde devam edin

10,6 km / 8 dakika: Bayburt Gümüşhane Yolu / D050 / E97 yönünde sola dönün E97 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Vali Nihat Üçyıldız Cd. yönünde hafif sola dönün

63 m / 1 dakika: Vali Nihat Üçyıldız Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

42 m / 1 dakika: Danışmendiler Cd. yönüne doğru 1. sokaktan sola dönüş yapın

86 m / 1 dakika: Danışmendiler Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Pönserek Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünde sola dönün

64 m / 1 dakika: Unutulmaz Cd. yönünde sağa dönün

Trabzon Haberler
  • Karadeniz de üretilen somon talep görüyor

    Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, özellikle kültür balıkçılığında Türk somonu adı verilen 'Karadeniz alası' ile marka yaratıldığını bildirdi.

  • Trabzon da sosyal mesafeli cuma namazı

    Trabzon'da sosyal mesafeli cuma namazıTRABZON'da cuma namazı, koronavirüs önlemleri alınıp, sosyal mesafe kuralına uyularak kılındı.

  • Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu Fotoğraf Yarışması ...

    Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasında birinciliği Türkay Albayrak, ikinciliği Ali Mermertaş, üçüncülüğü de Timuçin Mehmet Sekban'a ait eserler kazandı.

  • Kadın doktoru kovaladığı oksijen tüpü, silah sayıldı

    TRABZON'da, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde doktor Esra Ersöz Genç'e saldırıp, oksijen tüpüyle kovalayan ve 2'nci kez gözaltına alınıp, konutu terk etmeme şartıyla serbest bırakılan İhsan Aydın (35) hakkında, 'kasten yaralama', 'tehdit' ve 'kamu malına...

  • Dereye uçan minibüste genç yaşta hayatını kaybetti

    Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde dün akşam saatlerinde dereye uçan minibüsün içinde bulunan 1 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi yaralandı.

Bayburt Haberler
  • Bayburt ta meralara bin 200 suluk dağıtılacak

    Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nca desteklenen Bayburt Meralarında Otlatma Verimliliğinin Artırılması projesi kapsamında köylere bin 200 suluk dağıtılacak.

  • Vauk Tüneli nde çalışmalar sürüyor

    AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburt-Gümüşhane karayolu güzergahındaki 1875 rakımlı Vauk Dağı'nda yapımı süren tünel inşaatında incelemelerde bulundu.

  • Bayburt ta park ve refüjlerde çim biçme çalışması

    Bayburt Belediyesi Park Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, parklarda ve orta refüjlerde yabani ot temizliği, ilaçlama ve çim biçme çalışmalarına devam ediyor.

  • Doğu Karadeniz de sağanak yağış bekleniliyor

    Doğu Karadeniz Bölgesindeki 6 ilde gök gürültülü sağanak yağış bekleniliyor.

  • Bayburt ta köylere 119 sıvat yerleştirilecek

    Bayburt'ta 14 köyde 119 yere hayvanların su ihtiyacını daha kolay karşılamaları için sıvat yerleştirilecek.

Uçuşlarınız hazırlanıyor, lütfen bekleyin...