ELAZIĞ İZMİR OTOBÜS BİLETİ

Elazığ İzmir otobüs seferleri ve Elazığ İzmir en ucuz otobüs bileti fiyatları.

Nereden
Nereye
Tarih
13 Temmuz 2020 Pazartesi

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 300 TL olduğu Elazığ İzmir arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 13:15 Cesur Bingöl Seyahat aracıdır. T1+1 olan bu araç tahmini olarak 13:15 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Hazar Turizm, Best Van Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,275.26 KM
Yolculuk Süresi
15sa. 24dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
12

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cesur Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 13:15 T1+1, 1+1 325 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm Ergani > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 14:00 1+1+, 1+1 325 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 14:00 A1+1, TVGO, A1+1 HİJYEN ,1+1 325 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 15:30 1+1+, 1+1 325 TL Bilet Al
Best Van Turizm VAN > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 16:30 BV1, 1+1 325 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 17:15 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 325 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 17:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 325 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Malazgirt > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 17:30 H1+1, 1+1 325 TL Bilet Al
Best Van Turizm VAN > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 19:00 BV1, 1+1 325 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 19:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 325 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 20:00 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 300 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > İZMİR 06.06.2020 21:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 325 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Elazığ Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Elazığ Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Elazığ Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Elazığ Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Elazığ Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Elazığ Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya İzmir Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır İzmir Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli İzmir Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl İzmir Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman İzmir Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin İzmir Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Sivas Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Elazığ Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzincan Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Elazığ Batman Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Elazığ Muş Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Elazığ Tokat Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Afyon Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
İzmir Bursa Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
İzmir Kütahya Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Çanakkale Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
İzmir Isparta Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
İzmir Burdur Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
İzmir Antalya Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Şırnak Elazığ Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Batman Elazığ Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sivas Elazığ Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Aksaray Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Erzincan Elazığ Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Bursa İzmir Balıkesir Uludağ 110 TL Bilet Al
Yalova İzmir Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
Kütahya İzmir Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Isparta İzmir Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Çanakkale İzmir Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Konya İzmir Jet Turizm 120 TL Bilet Al
Uşak İzmir Ben Turizm 130 TL Bilet Al
Burdur İzmir Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al

ELAZIĞ İZMİR GÜZERGAHI

ELAZIĞ İZMİR YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

204 km / 2 saat 16 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin

Elazığ Haberler
  • Malatya da depremzedeler için yapılan konutların zemin ...

    Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremde Malatya'nın Battalgazi ilçesinde evleri ağır hasar gören vatandaşlar için yapılacak olan 495 konutun zemin etüt çalışması devam ediyor.

  • Elazığ da Cuma namazı heyecanı

    Elazığ'da Cuma namazı heyecanı Elazığ'da koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun bir aradan ikinci kez cuma namazı heyecanı yaşandı.

  • ELAZIĞ Cumhurbaşkanı Erdoğan ın tedavisini üstlendiği ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tedavisini üstlendiği Taha'ya coşkulu karşılamaCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde, İstanbul'da tedavi gören Taha Sis (6), 10 günlük ziyaret için geldiği memleketi Elazığ'da coşkuyla karşılandı.

  • Erdoğan ın tedavisini üstlendiği Taha ya Elazığ da ...

    CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde, İstanbul'da tedavi gören Taha Sis (6), 10 günlük ziyaret için geldiği memleketi Elazığ'da coşkuyla karşılandı.

  • Diyarbakır da üstyapı çalışmaları

    Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından Dicle Caddesinde yapılan kavşak düzenleme, refüj daraltma ve asfalt çalışmalarında sona gelindi.

İzmir Haberler
  • Otobüs yolcu sayısı 8,5, sefer sayısı 5,5 kat arttı

    İZMİR'de, seyehat kısıtlamasının kaldırılmasının ardından birçok yolcu şehirler arası seyahat etmek için otogarı doldurdu.

  • Muğla ve İzmir de faiz çetesine operasyon

    Muğla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından maddi durumu iyi olmayan vatandaşları istismar ederek yüksek faizli borçlandırıp senet imzalatan suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi.

  • Ege de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı

    İzmir, Manisa, Uşak, Denizli ve Aydın'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan 18 yaş altı çocuklar, kısıtlamadan muaf tutuldukları saatlerde güneşli havanın tadını çıkardı.

  • Son dakika! İzmir de, ikinci cuma namazı kılındı

    Son dakika haberlerine göre İzmir'de, ikinci cuma namazı kılındıİZMİR'de kılınan ikinci cuma namazında vatandaşlar Konak Meydanı'na akın etti.

  • Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttı

    Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttıKORONAVİRÜS nedeniyle uygulanan şehirlerarası seyahat kısıtlamasının 1 Haziran'da kalkmasından sonra tarifeli otobüsle yolcu taşımacılığında artış yaşandı.

Uçuşlarınız hazırlanıyor, lütfen bekleyin...